środa, 13 stycznia 2010

ECO Wawa


Rozpoczynamy współpracę z serwisem ECO WAWA. To już kolejne internetowe medium, które przyklaskuje naszym działaniom i będą o nas pisać. A zatem będzie się działo! Dziękuję za wsparcie. Polecam portal: http://www.ecowawa.pl/

czwartek, 7 stycznia 2010

Chopin, rok szopenowski, piano bary i kwartal muzyczny


Kultura ponad wszystko. Pan Chołodecki ze Stowarzyszenia na Smolnej pragnie utworzyć kwartał muzyczny w związku z inauguracją roku szopenowskiego...  Więcej o tym pisze Dariusz Bartoszewicz w artykule w gazecie... Zapraszam do przeczytania artykułu.
Swoją drogą ciekaw jestem, co by Szopen pomyślał o dzisiejszych grajkach pijaczkach z ulicy Chmielnej :)
Więcej o kultowym Chopinie w wikipedii

pozdrawiam
paweł walicki

środa, 6 stycznia 2010

Kolejna wizualizacja ulicy Chmielnej


Po kilku miesiącach przerwy kolejna wizualizacja ulicy Chmielnej w wykonaniu Pana Marcina Krzysztoszka z firmy Just Light Studio. Wizualizacja przedstawia budynek pod numerem 14 czyli właśnie ten, gdzie znajduje się przychodnia CMP Chmielna. Te dwie wizualizacje - dzisiejsza i jedna, którą umieściłem przed kilkoma miesiącami niech będą swoistym przedsmakiem tego, co można na Chmielnej zrobić, ale... czekamy na chętnych, którzy nam w tym pomogą - rysunki, wizualizacje jak w załączeniu (3D) i inne  - zapraszamy.
Paweł Walicki


czwartek, 31 grudnia 2009

Deptaki w Polsce

Tak mnie tchnęło po ostatnim poście rowerowo-deptakowym i postanowiłem wrzucić fotki deptaków, jakie znalazłem w sieci - na razie polskie, potem i zagraniczne. Jeśli dysponujecie fotami - przesyłajcie na maila: pawel.walicki@czymogepomoc.pl - chętnie je umieszczę tutaj.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

środa, 30 grudnia 2009

Ulice nie dla samochodów


Czy ulice muszą być projektowane dla samochodów? Jak donosi zwolennik czy wręcz miłośnik jazdy na dwóch kółkach Paweł Duńczewski, aktywnie włączający się w działania w zakresie czyszczenia ulicy Chmielnej - ulice mogą wyglądać zuuuuuupełnie inaczej ;) Zapraszam do zapoznania się z artykułem na stronie Zielonego Mazowsza pt.: Ulice, ale inaczej...
zapraszam do lektury. A na zdjęciu deptak z Zielonej Góry - ulica Kupiecka.

Archiwum